Niekas kitas taip nedžiugina, kaip gautos klienčių nuotraukos. Dėkojame visoms, kurios pasidalino nuotraukomis. Kviečiame visas Indrėjos papuošalų savininkes dalintis sustabdytomis akimirkomis, kuriose esate pasipuošusios Indrėjos papuošalais. Nuotraukų visada nekantriai laukiame el. paštu indrejos@gmail.com arba Facebook paskyroje.

Nuotraukos Faustos

Fotografas https://www.facebook.com/SergeKasin.photography/

Nuotrauka Odetos

Fotografas Egidijus Gedrimas www.fotografavimas.com

 

 

 

Nuotraukos Meidos

Fotografė Eglė Lastauskienė

Nuotrauka Veronikos

 

Nuotraukos Justinos

Nuotrauka Jevgėnijos

Nuotrauka Agnės

Nuotrauka Nomedos

 

 

 

Nuotraukos Meidos

Fotografijų autoriai: www.nuotrauka.lt

Nuotrauka Vaidos

Nuotrauka Inesos

Nuotrauka Giedrės

Klientas sutinka, kad rinkodaros tikslu būtų skelbiama Kliento atsiųstas atvaizdas (nuotrauka) ir vardas įmonės internetinėje svetainėje www.indrejospapuosalai.lt ir Facebook paskyroje. Nurodytas sutikimai yra laisvanoriškas.

Aukščiau nurodyto sutikimo pagrindu Kliento asmens duomenys bus tvarkomi sutikime nurodytu tikslu. Šis sutikimas suteikia teisėtą pagrindą tvarkyti asmens duomenis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nurodytu teisiniu pagrindu – Kliento sutikimu. Sutikimas galioja bei šiuo tikslu asmens duomenys yra tvarkomi neribotą laikotarpį, bet ne ilgiau nei Klientas pareikalauja sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymą arba atšaukia savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis. Klientui pareikalavus sustabdyti jo asmens duomenų tvarkymą ir (ar) atšaukus duotą sutikimą, Kliento atvaizdas pašalinimas iš įmonės elektroninės svetainės www.indrejospapuosalai.lt ir Facebook paskyros. Kliento atvaizdas yra sunaikinamas/ištrinamas taip, kad jo nebūtų galima atgaminti.

Sutikimą tvarkyti asmens duomenis Klientas gali bet kada atšaukti parašęs elektroninį laišką indrejos@gmail.com. Klientas turi teisę reikalauti ištaisyti netikslius jo asmens duomenis, teisę prašyti ištrinti tvarkomus jo asmens duomenis arba apriboti asmens duomenų tvarkymą ir kita.

Klientas duodamas susitikimą patvirtina, kad neturės ir ateityje neturės jokių materialinių ar nematerialinių reikalavimų ir (ar) pretenzijų įmonei dėl atvaizdo ir vardo naudojimo sutikime nurodytu tikslu.

Plačiau su įmonėje vykdomu asmens duomenų tvarkymu Klientas gali susipažinti, bet kada pasikreipęs el. paštu indrejos@gmail.com.