Indrėjos papuošalai 2019 m. liepos – rugpjūčio mėn. žurnale Cosmopolitan

Floros karalystė. Itin švelnu, ypač moteriška. Gėlės.

Indrėjos papuošalai vestuviniame žurnale Santuoka 2019 m. birželis – rugsėjis

Žėrinčios aksesuarų tendencijos.

Net ir pati paprasčiausia šukuosena ar pati kukliausia suknelė vestuvinė suknelė gali atrodyti prabangiai ir elegantiškai, kai pasirenkami tinkami aksesuarai.O juk kiekviena nuotaka vestuvių dieną nori jaustis ypatingai ir savo grožiu priklaustyti visų dėmesį.

Projektas – Naujųjų metų įvaizdžiai

Makiažas – Ieva Damulienė Makeup artist IevaDam

Plaukai ir nagai – Viktorija Kananaviciene Viktorijos grožio OAZĖ

Modeliai – Miglė Palilionytė, Laura Silvanovičiūtė, Eglė Stundžiaitė, Servaitė Gerda, Eleonora Kočan, Jovita Dikčiūtė

Papuošalai – Agnė Linartė jewelry & accessories, Indrėjos papuošalai, Dovilės aruodas, Perles de Pastel, Žavi Handmade Accessories

Kukli, spindinti koketė – taip pavadintume dar vieną įvaizdį. Puošni, tačiau neiššaukianti, lyg Holyvudo aktorė, kuriai nebūtina atkreipinėti į save dėmesį, o fotografų objektyvai vis tiek ją pastebi. Minimaliai spindintis, žemės spalvų makiažas, pasteliniai papuošalai, tvarkingas neįtemptas klasikinis kuodukas, bei žavi šypsena. Spindi, vilioja ir užburia.

Jautri, miela ir skaistaus veido lyg undinės. Įvaizdis tiks tiek romantiškam vakarui dviese su mylimuoju, tiek didžiuliam pokyliui restorane tarp šimto žmonių. Elegantiški ir puošnūs „Indrėjos“ papuošalai leidžia improvizuoti su plaukais bei makiažu. Visažistė pastebi, kad dabar į madą grįžta natūralus veido dengimas kremine pudra ir pataria nepersistengti su konturavimu. O plaukų pynimas – tai amžina mada. Jų yra begalė variantų: nuo žuvies uodega vadinamų kasų iki galvą gaubiančios pintos aureolės. Šiam stiliui sukurti panaudota „Graikiškos kasos“ technika.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/stilius/karamele/2018/10/29/news/naujieji-metai-arteja-idejos-kaip-pasiuosti-sventei-8054800/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy