Idėjos

Vasara toks metas kai norisi ryškumo savo įvaizdyje.  Ryškūs aksesuarai taip pat puikus pasirinkimas saulėtam vasaros įvaizdžiui sukurti. Indrėja tau sukūrė ryškius, masyvius auskarus su geltonais akcentais.

Papuošalai Indrėja žurnale Santuoka

Adresas: https://www.lrytas.lt/stilius/karamele/2018/10/29/news/naujieji-metai-arteja-idejos-kaip-pasiuosti-sventei-8054800/
Autorius: lrytas.lt
Data: 2018-10-29 10:23

Naujieji metai artėja – idėjos, kaip pasipuošti šventei

Dienoms trumpėjant ir orams vėstant pradedame galvoti apie žiemą. O galvojant apie žiemą, žinoma, iškart pradedame mąstyti apie Naujuosius metus. O mąstant apie Naujuosius metus – sukame galvą kaip atrodysime juos minint šiemet. Tad mes skubame jums į pagalbą ir atvėrę Viktorijos grožio oazės Vilniuje duris puolame kurti.

Įvaizdis, kurį išspinduliuoja veidas plaukai ir aksesuarai – tai projekto sumanymas, kurio ėmėsi fotografė Monika Girdziušė (Labas, Lape photography), vizažo meistrė Ieva Damulienė ir plaukų stilistė Viktorija Kananavičienė. Kūrybinę komandą papildė Lietuvos aksesuarų gamintojai.

Pirmojo įvaizdžio akcentas – „Agnė Linartė jewelry & accessories“ papuošalai. Ryškūs, masyvūs ir efektingi. Prie jų priderintas iš mados neišeinantis turbanas.

Derinant tokius aksesuarus svarbiausia nepersistengti su makiažu. Jis turėtų būti neryškus, naudojant mažai spalvinės paletės, tačiau nebijoti spalvotų lainerių akims paryškinti. Šis įvaizdis taip pat puikiai tinka vestuvių svečio ar įmantraus gimtadienio vaidmeniui.

Kaprizinga, seksuali bei stilinga. Kai norisi būti vakaro žvaigžde ar pritraukti dėmesį – taip apibūdintume antrąjį įvaizdį.

Projekto visažistė pataria apgalvoti, kuriuo paros metu vyks šventė ir jei tai vakaro ar nakties renginys – naudokite blizgučius, auksinius šešėlius.

„Žavi Handmade Accessories“ šiam stiliui sukūrė būtent tokius akcentus, žėrinčius, masyvius, iššaukiančius. Ryškios, vyšninės ir „drėgnos“ lūpos dar labiau sujungia ir pagyvina visumą.

Patarimas norinčios būtent tokių garbanų: išsiplaukite galvą ir išdžiovinkite plaukus džiovintuvu. Paimkite plaukų sruogą ir jos galiuką apvyniokite aplink šiaudelį. Apsukite visą sruogą aplink jį.

Apsukus aplink šiaudelį visą sruogą, sulenkite šiaudelio galą ir sujunkite jį su kitu galu taip, kad gautųsi apskritimas. Taip pat galite palikti šiaudelį pailgos formos, tuomet sruogą apvyniokite plaukų guma ir eikite miegoti, o atsikėlusi džiaukitės „afro“ stulbinamomis garbanomis.

Šis įvaizdis nebūtinai skirtas nuotakai, jis puikiai tiks ir snieguotiems Naujiesiems metams paminėti.

„Dovilės aruodo“ šiam projektui sukurti galvos papuošalai – tai stilingos, elegancija ir grakštumu trykštančios moters atributas.

Prie jų puikiai tinka atviri pečiai ar gili dekolte. Būtent šiam pasirinkimui visažistė pataria pasinaudoti blizgumo turinčiomis priemonėmis (pvz. skystos priemonės – kūno losjonai, aliejai su blizgiom dalelėmis arba specialios skaistinančios priemonės „highlighter“). Plaukų stilistė siūlo derinti įvairius plaukų kuodelius arba natūralias garbanas.

Jautri, miela ir skaistaus veido lyg undinės. Įvaizdis tiks tiek romantiškam vakarui dviese su mylimuoju, tiek didžiuliam pokyliui restorane tarp šimto žmonių.

Elegantiški ir puošnūs „Indrėjos“ papuošalai leidžia improvizuoti su plaukais bei makiažu. Visažistė pastebi, kad dabar į madą grįžta natūralus veido dengimas kremine pudra ir pataria nepersistengti su konturavimu.

O plaukų pynimas – tai amžina mada. Jų yra begalė variantų: nuo žuvies uodega vadinamų kasų iki galvą gaubiančios pintos aureolės. Šiam stiliui sukurti panaudota „Graikiškos kasos“ technika.

Kukli, spindinti koketė – taip pavadintume dar vieną įvaizdį. Puošni, tačiau neiššaukianti, lyg Holyvudo aktorė, kuriai nebūtina atkreipinėti į save dėmesį, o fotografų objektyvai vis tiek ją pastebi. Minimaliai spindintis, žemės spalvų makiažas, pasteliniai papuošalai, tvarkingas neįtemptas klasikinis kuodukas, bei žavi šypsena. Spindi, vilioja ir užburia.

„Perles de Pastel“ papuošalų pavadinimas puikiai įvardina paskutinio modelio įvaizdį – tai lyg nerūpestingas, gal net vaikiškas pastelinis vakaro perliukas.

Valiūkiškai susukti kuodukai sukuria linksmos ir spalvingos asmenybės įvaizdį. Visažistė naudoja pastelines spalvas, rausvo atspalvio lūpų blizgį, tačiau pataria nepersistengti ties saldumu, kad netaptumėte lėlės Barbės antrininke. Stilius užbaigiamas skirtingų pastelinių spalvų nagais.

 
 

https://www.lrytas.lt/stilius/karamele/2018/10/29/news/naujieji-metai-arteja-idejos-kaip-pasiuosti-sventei-8054800/

Related posts

Leave a Comment