Apie mus

Papuošalai Indrėja –  tai rankų darbo papuošalai įvairioms progoms.  Prekės ženklas gyvuoja jau daugiau nei 5 metus. Per šį laikotarpį keitėsi  prekės ženklo logotipas bei pavadinimas, papuošalų modeliai, gamybos technika.

Pagrindinė prekės ženklo pavadinimo ir logotipo mintis – INDRĖ kuria JAI. Indrė – tai aš, papuošalų kūrėja, JI – tai moteris pasirinkusi šio prekės ženklo kūrinius. Kiekvienas papuošalas kuriamas pagal individualius užsakymus ir yra skirtas būtent JAI. Mano kūrybos papuošalai nėra masinės gamybos. Juos galima užsisakyti ir įsigyti tik šioje svetainėje arba FB paskyroje.

Gyvenime būna ypatingų dienų kai norisi būti išskirtine ir pati pati gražiausia. Tai gali būti ypatingos įsimintinos asmeninės šventės: gimtadienis, vestuvės, krikštynos, diplomo įteikimo šventė, mokyklos išleistuvės, tai gali būti ir paprasta diena, kai norisi ją paversti ypatinga. Tokiomis dienomis norime sužibėti ir atrodyti taip gražiai, kaip kad nei viena dar taip gražiai nėra atrodžiusiu. Tokioms ypatingoms dienoms ir yra skirti mano kurti papuošalai.

Rankų darbo papuošalas – tai dovana, kurią gali pasidovanoti sau ypatingos dienos proga.

Related posts

Leave a Comment