Papuošalai nuotakai

Nuotakos įvaizdis susideda iš kelių dalių: suknelė, šukuosena, kvepalų dvelksmas… o kur dar aksesuarai. Tad šį sykį raginame nuotakas pasižvalgyti po Indrėja papuošalus skirtus Jums – nuotakoms. Galbūt atsitiks taip, kad ne tik aksesuarus prie suknelės derinsite, bet suknelę prie aksesuarų. Indrėja papuošalai nuotakoms ieškančioms išskirtinumo!

Stilingi ir elegantiški papuošalai su perlais nemirštanti vestuvinių papuošalų klasika.

 

 

  

Auskarai su plunksnomis drąsiosioms nuotakoms nebijančioms išsiskirti. Su šiais auskarais net su pačia kukliausia suknele atrodysite įspūdingai. Auskarai su Cream spalvos detalėmis puikiai derės prie baltos ar Cream spalvos suknelės. O jei tavo suknelė yra Cream/White ar White/Cream – šie auskarai puikus pasirinkimas. Itin šiuolaikiški auskarai su aukščiausios kokybės Swarovski kristalais ir  tradicinės elegancijos prieskoniais – Swarovski perlais.

Aprašymas: Swarovski perlai, Swarovski kristalai, stručio plunksnos, tekstilė, stiklo karoliukai, oda. Vieno auskaro svoris apie 8 g. Auskarų ilgis 11-12 cm. Auskarų įsegimas sidabrinis. Auskarų kaina 37,00 Eur.

Kiekviena auskarų detalė yra svarbi ir apgalvota. Pasirinkote elegantišką kuodą ar norite sukelti plaukus aukštai ir nerimaujate kaip auskarai atrodys iš kitos pusės. Neverta nerimauti. Auskarų antra pusė oda papuošta nėriniais, todėl auskarai net iš „blogosios“ pusės atrodys puikiai.

 

 

 

 

 

  

 

Nuotakoms ieškančioms spalvinio akcento siūlome papuošalus su spalvotomis detalėmis. Prislopinti atspalviai: dykumos rožės, pilkšvai melsvi, žalsvi, žemiški atspalviai, švelnios, tamsios rudeninės spalvos, švelnūs, pasteliniai rožinės spalvos atspalviai, blyški rožinė ir šalti mėlyni tonai bus aukštumose  žvelgiant į vestuvių kvietimus, dekorą ir žinoma įvaizdžius. 

DSC07756 DSC07743-001

 

Related posts

7 Thoughts to “Papuošalai nuotakai”

  1. admin

   Laba diena, visas papuošalų kainas galite rasti čia: http://indrejospapuosalai.lt/index.php/ranku-darbo-papuosalu-galerija/. Šių auskarų kaina yra 15 Eur (į kainą įskaičiuotos papuošalų siuntimo išlaidos).

  1. admin

   Sveiki, auskarų kaina 14 Eur (į kainą įskaičiuotos siuntimo išlaidos). Visas papuošalų kainas galite rasti čia: http://indrejospapuosalai.lt/index.php/ranku-darbo-papuosalu-galerija/

 1. Labai gražūs Jūsų kurti papuošalai. Su rožėmis ypatingai. Ar šiuos papuošalus galima pirkti tik internetu?

 2. Edita

  Kokia kainele butu?

Leave a Comment