Papuošalai moterims – neatsiejama įvaizdžio dalis. Vienoms tai gražus aksesuaras, kitoms prasmingas talismanas. Kiekvienas rankų darbo papuošalas savitas ir įdomus, pabrėžiantis ne tik pačios moters, bet ir asmenybės grožį.

Rankų darbo papuošalai kaip niekada  anksčiau yra  „ant bangos“ kas visiškai nestebina. Asmeninis dėmesys, meilė savo darbui, kuriuos kūrėjas atiduoda savo dirbiniams akivaizdžiai matomi įgyvendintuose darbuose. Dažnai papuošalas turi savą istoriją ir kelia tam tikrus prisiminimus. Nedažnai Facebook grupėse tenka matyti kaip papuošalų savininkės perpardavinėja savo papuošalus, kuriais puošėsi savo vestuvių dieną. Jei užsisakėte papuošalą ypatingai progai: vestuvėms, krikštynoms, jubiliejui ar kitai svarbiai šventei – pasilikite šį papuošalą sau atsiminimui. Neperpardavinėkite jo. Keli gauti eurai pardavus papuošalą nesuteiks jums džiaugsmo ir  šiltų atsiminimų, kiek išsaugotas papuošalas.

AuskaraiDauguma žmonių nesupranta kodėl rankų darbo papuošalai kainuoja brangiau nei jų masinės produkcijos alternatyvos. Kiekviena rankų darbo papuošalo detalė parenkama iš daugybės detalių ir detalyčių. Jeigu nuspręsite, kad papuošalą bus pigiau pasidaryti pačiai užsukite į papuošalų detalių krautuvėlę. Nenustebkite, kad bus sudėtinga surasti ko būtent jums reikia. Tokiose parduotuvėse neįgudusiai akiai  išsirinkti tinkamiausiais papuošalo detales bus sunkus uždavinys, kuris gali brangokai kainuoti, jei pasirinksite netinkamas detales.

Laikas bene svarbiausias žmogaus turimas resursas ir vien žinojimas, kiek prireikė laiko papuošalo idėją paversti realybe, kad visas darbas yra skirtas būtent tau suteikia daug daugiau prasmės tiek meistrui, tiek užsakovui. Kvienas rankų darbo papuošalas reikalauja  daug laiko. Kartą teko važiuoti per pusę miesto dėl 2 trūkstamų karoliukų. Taip taip dėl 2 mažų rudų blizgančių karoliukų. Teko pabūvoti valandos laiko kamštyje…Pilnos gatvės automobilių, visi skuba iš miesto…prie jūros, į gamtą, į svečius…gi vasara…penktadienio vakaras..o aš? Sėdžiu sau kamštį su tais 2 karoliukais ir galvoju…Kaip čia greičiau namo. Gi pažadėjau šią savaitę pabaigti auskarus…Reikia viską dar šiandien užbaigti, ne rytoj…ne poryt. Šiandien. Papuošalų kūrėjas darbo valandų neskaičiuoja jis dirba ties kiekviena dirbinio detale. Kiekvienas išlenkimas,  kiekviena papuošalo linija puikiai pažįstami kūrėjui. Smulkiausios papuošalo detalės ir  netikėti sprendimai kiekvienam rankų darbo papuošalui suteikia sielą.

Kūrėjai, gamindami dirbinius savo rankomis jiems perteikia savo meilę ir energiją tai pat pridėdami vieną svarbų privalumą kuriuo išsiskiria rankų darbo papuošalai – net ir atrodytų to paties dizaino papuošalai niekada nebus vienodi ir identiška kopija savo pirmtakams. Jūs būsite vienintelis žmogus su išskirtiniu papuošalu o vien tai jau daug pasako apie rankų darbo papuošalus.

Auskarai derinti prie suknelės.

34050769_389087194932595_7711357645298335744_n    33995668_388870111620970_2258016495378366464_n

Indrėjos papuošalų galerijoje rasite unikalių, rankų darbo papuošalų: tai papuošalai su Swarovski kristalais, auskarai su kutais ir perlais, papuošalai nuotakoms ir ne tik. Kviečiame apžiūrėti papuošalushttp://indrejospapuosalai.lt/index.php/ranku-darbo-papuosalu-galerija/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *