Papuošalams, bižuterijai ir kitiems aksesuarams išleidi daug pinigų? Pati stebiesi, kodėl po kiek laiko jie praranda blizgesį, žavesį ir spinduliavimą? O ar moki tinkamai prižiūrėti savo grožybes? Pasistenk, kad tavo papuošalai negulėtų saulėje. Karštą vasaros dieną, kai nuspręsi pasikaitinti prie ežero, nusiimk visu12183909_998183510244307_5114894453739928087_os papuošalus, kad šie neišbluktų. Taip pat nepalik jų gulėti ant palangės ar kitose vietose, kur krinta tiesioginiai saulės spinduliai. Nuo saulės papuošalai ne tik išblunka ir praranda blizgesį, bet ir pakeičia formą.
Tikriausiai niekas nemėgsta kai papuošalai mėtosi netvarkingai, vis nerasdami sau skirtos vietos. Jei turite galimybę, papuošalus stenkitės laikyti atskirose dėžutėse. Taip ne tik apsaugosite nuo pašalinio aplinkos poveikio, bet ir papuošalai tarpusavyje „nesusinarplios“. Papuošalų laikymui venk drėgnų vietų, nes gali imti rūdyti metalas, o siūlai, ant kurių suvertas papuošalas, pradės trūkinėti.
Ypatingą dėmesį reikėtų skirti papuošalams turintiems organzos detalių. Jei papuošalus su organza laikysite netinkamai, organza susiglamžys. Susiglamžius organzai sudrėkinkite ja švariu, vėsiu vandeniu ir su šiltu lygintuvu šiek tiek palyginkite.

Papuošalų iš sidabro ar su sidabru, bižuterijos nelaikykite atvirame ore, o ypač vonios kambaryje – nuo sąveikos su oru ir drėgmės metalas oksiduojasi ir praranda žvilgesį. Papuošalų nereikėtų laikyti su kitų metalų dirbiniais, nes gaminiai gali netekti blizgesio. Dirbant namų ruošos ir kitus darbus papuošalus rekomenduojama nusiimti. Nepurkšti ant papuošalų kvepalų ir nenaudoti kremų. Papuošalus galima segtis tik kvepalams jau nudžiuvus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *